TDOF CLAN FORUMU

TDOF CLAN JKA

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Baradiel Wacken

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Baradiel
Dark Learner
Dark Learner

Klan : [TDOF]
Saber : Katarn Green

MesajKonu: Baradiel Wacken   Çarş. Ekim 14, 2009 7:56 pm

[TDOF]Baradiel(DLR)

KARAKTER İSMİ: BARADİEL WACKEN

SINIFI: DARK JEDİ

RÜTBESİ: LEARNER

GEZEGENİ: CORELLİA
(İç Halka)

IRKI: DUROS (ERKEK)

SABER RENGİ: YEŞİL

SABER FORMLARI: Form I 'Shii-Cho'

KİŞİSEL GÜCÜ/GÜÇLERİ: Henüz belirtilmemiş...

KİŞİSEL GÜCÜNDEKİ HAKİMİYET DERECESİ: Henüz belirtilmemiş...

HİKAYESİ (Klan rp'lerinin gidişatına göre güncellenecektir):

Sith savaş gemisi Alderaana yaklaşıyordu şimdiden gezegende çok hasar vardı. Alderaanlar barışçı olduğu için savunma yapmalarınında imkanı yoktu. Gemi gezegene indi. Sith lordu yavaş adımlarla gemiden inip kaçışan kalabalığa doğru ilerledi. Bir adamı grip ile boğmaya başladı.

- Almon nerede?
- Arg… A.. Almon di.diye biri…birini tanımıyorum.
- Hmm yazık…

Lord oradan uzaklaştığında adamın cansız bedeni yerde yatıyordu…

Wackenların evinde bir sessizlik hakimdi. Bunca yıl jedi olduklarını saklayıp Alderaanda saklanmışlardı. Şimdi ise Sith lordu Almonu bulmuştu. Almon, Baradiel adındaki 2 yaşındaki oğlunun bir güç kullanıcısı olduğunu biliyordu. Bu yüzden onun güvenliği çok önemliydi. Almon 22 yaşındaki büyük oğlu Karmona :

-Oğlum kardeşini al ve buradan gidin. Onun ve senin güvenliğin her şeyden çok önemli.
- Ama baba…
-Gidin dedim!! Kardeşinin güveliği çok önemli…

Almon Baradiel ve Karmon arka kapıdan çıktılar. Karmon, Baradiel ile birlikte kendi gemisine bindi. Almon gözden kaybolunca Karmon kalkış için hazırlandı. Motorları açtı ve kalkışa geçti. Gemi Alderaandan
sorunsuz bir şekilde uzaklaştı. Karmon endişeliydi. Babasını bir daha görmeyi umuyordu. Ama bu olmayabilir dide.

Coruscanta vardıklarında hertaraf ışıl ışıldı. Pistte iniş yaptılar. Gemiden indiler onları Karmonun arkadaşı Niya karşıladı. Karmon :

-Bu benim kardeşim Baradiel onun güvenli bir şekilde büyümesi için birine emanet etmeliyim. Eğer senin yanında olursa güvende olacağından eminim. Eğer kabul edersen tabii…
-Peki neden Karmon? Alderaanda bir sorun mu var?
-Evet bir sith lordu, babamı uzun süredir arayan, Alderaana saldırdı.
- Ne!! Onlar barışçıldır. Hiç bir şey yapamazlar. Hemen yardım ekibi gönderemeliyiz.
-Şimdi asıl önemli olan kardeşimin güvenliği!!! Çoktan sith lordu babamı bulmuştur. Belkide… Belkide…
-Tamam. Ben ona bakarım sen ne yapacaksın.
-İlk olarak destek birlik alarak Alderaana döneceğim. Belki babamı bulurum.

10 yıl sonra…

Almon sith lordu tarafından öldürülmüştü. Niya artık gerçekleri Baradiele söylemenin doğru olduğunu düşünüyordu.

- Baradiel. Sana bahsettiğim kişi baban…
- Burayamı geliyor. Onu görecek miyim?
- Bunu söylemek zor ama. Sen daha çok küçükken abin beni sana bıraktı. Çünkü yeriniz babanı arayan bir sith lordu tarafından bulunmuştu. Abin ve sen Coruscanta geldiniz. Baban orda kaldı. Bende seni buraya Naboo ya getirdim. O gün Karmon tekrar Alderaana döndü. Ancak 2 gün sonra geri geldiğinde çok
üzgündü. Çünkü, babanı… babanı sith lordu öldürmüştü.
- Hayır olamaz babam ben küçükken öldü mü?
- Evet ama sende onun gibi bir güç kullanıcısın. Onun kadar iyi bir jedi olmak istemez misin?
- Evet ancak bu babamı geri getirmez.
- Gidenleri unutmalıyız Barad çünkü hayat devam ediyor.
- Peki ben nasıl bir jedi olabilirim?
- Sen küçükken abin ileride senin iyi bir jedi olacağını biliyordu. Bu yüzden ileride seni eğitecek bir clan buldu. TDOF. Bunları bugün sana açıklıyorum çünkü sen bugün TDOF tapınağına, bundan sonra ait olacağın
yere gideceksin…

Kullanıcı profilini gör http://harrypotter-rpg.yetkinforum.net/index.htm

Baradiel Wacken
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası