TDOF CLAN FORUMU

TDOF CLAN JKA

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Unutulmayan Sözler Yazar: RevaN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
§hadeR
Forum Member
Forum Member

Klan : asylum

MesajKonu: Unutulmayan Sözler Yazar: RevaN   Perş. Tem. 23, 2009 9:54 am

“-Pardon bir oda istiyoruz.” dedi Khurmal terkedilmiş gibi duran eski bir hotelin sahibine…
“-Biraz bekleyin işimi bitireyim…diye cevap verdi hotelin sahibi…
Khurmal bu kez öfke bir ses tonuyla konuştu…
Khurmal:-Dedim ki…Bir oda istiyoruz şimdi…Arkadaşım Jasper’in sabrı taşmadan önce…
Jasper kendine söz verilmemesine rağmen araya girdi
Jasper:-Ohh…Bir Krayt ejderhası kadar sabırsızım, Khurmal…
“-Evet tabii..Size manzaralı bir oda verebilirim…”*Bu sırada Khurmal kredileri masanın üstüne fırlattı* “-Çok sabırsızsınız”
RIPPP!!!
Khurmal:-O da neydi?!
Bu kez konuşan hotel sahibiydi…
“Yalnızca ben yeni gelen deathsticksleri depoya indiriyordum…Çok heyecanlı çocuklarsınız…
Khurmal sakin bir şekilde devam etti…
Khurmal:-Haklısın bu tepki biraz aşırıya kaçtı….Evettt..İyi geceler.
Khurmal ve arkadaşları odalarına doğru ilerlerken Khurmal söylenmelerine devam ediyordu…
Khurmal:-Soğuk kanlı olun çocuklar,gözlerinizi ve kulaklarınızı dört açın.
Krashnak:-Ve senin ağzın da çok açık ,beni rahatsız etmeye başlıyorsun Khurmal,senin söylenmelerinden başka birşey duymak çok zor!
Khurmal:Sadece herkesin sinirlerine hakim olmasını sağlamaya çalışıyordum Krashnak,hımm?*dallardan gelen ilginç sese odaklanmıştı*-Orada!,Orada bir şey gördüm.Hayır,hayır unutun gitsin yanlış alarm.
Hotel odalarına ulaşmaları 15 dakikadan az sürede olmuştu…Adı Thrugg olan konuşmaya başladı…
Thrugg:-Herşey temiz.Hem neden ilk hep ben ilk hedef noktası olmak zorundayım,anlamıyorum?
Bagurz:-Kafanın içindeki noktaya yakışıyor da ondan…
Thrugg:-Geber Bagurz.

Bagurz herşeyi özetleyen cümleyi kurdu…
Bagurz:-Bunun olmaması için uğraşıyoruz dostum…
Odaya yerleşmelerinin ardından Khurmal kapıyı sertçe çekti,kapı saglam bir madenden yapılmıştı...Ve Khurmal tekrar sessizliği bozdu..
Khurmal:-Herkes burada mı?Jasper,Thrugg,Krashnak,Bagurz ?
Jasper:-Hey Khurmal, Wescallon ve Krasok’u unutma
Thrugg:-Size söylüyorum.Artık bizi takip etmiyor.
Bagurz:-Öyle mi?Skaki ve Menro’dan ne haber var?
Thrugg:-Skaki ve Menro’yu haklamış olabilir.EEEE?Bunların olduğu yerden çok uzaktayız…Bütün yol boyunca bizi takip etmiş olamaz.Eğer etseydi şimdiye kadar, hepimizi öldürmüş olurdu.Bu yüzden hala hayatta…
VJUNNN!!!
Thrugg:-huh,,AHH!!!
Kapının ardından turuncu bir ışın çıktı …Ne yazık ki Thrugg’un kaçmaya fırsatı olmamıştı…
Peşlerindeki gizemli yabancı konuşmaya başladı…
“-Senin için geldiğimi düşünüyordun değil mi Khurmal?Henüz değil.henüz değil…
Jasper:-Sesi bu taraftan geldi.*Çatıyı göstererek*
Birkaç saniye içinde çatıyı delik deşik ettiler…
Jasper:-Onu bulduk,onu haklamış olmalıydık!!!
Khurmal yumruğuyla Jasper’I yere serer…
Khurmal:-Gerizekalı!Geçen sefer onu haklayamamıştık!Veya ondan önceki sefer!Ama madem bu kadar eminsin Jasper, ilk sen gir.*odayı gösterir* Ve hareket eden herşeyi vurma…
AAAAA!!!
Khurmal ter içinde uyandı…Skaki ve Menro ile ilgili bir rüya görüyordu daha doğrusu ölümleriyle ilgili bir kabus görüyordu..
Khurmal:-Ben ben..Rüyamda bu iş başladığı zaman olanları görüyordum.Özür dilerim.Jasper nöbette olman gerekiyordu.Neden burda yatıyorsun?
Bagurz:-Ölmüş biliyordum…
Khurmal’ın gözü köşede duran siyahlı figure takıldı…
“-Dantooine’i hatırladın mı?
Ardından odanın açık pencereye doğru koştu ve atladı…Khurmal ve adamları peşinden gitti…
Khurmal:-Dağılın! Arkanızı kollayın!
Bagurz:-Dantooine!bütün bu olanlar Dantooine ile mi ilgili?Ama bu beş ay önceydi!Ben…
Khurmal:-Kes sesini Bagurz!Gitti…Bu taraftan*yerde Jasper’in cesedine rastlar*Şey…Jasper’i zaten hiç sevmemiştim.
Bagurz:-Ben…
Khurmal:-Sesini kesmeni söyledim…Düşünmeme izin ver.Sadece 5 ay önce değil 5 ay önce…yarın
Krashnak:-Hayır bu doğru olamaz…
Khurmal:-Hadi gelin…
Bagurz:-Nereye gelelim?Burada kalmalıyız!Gidersek,onun oyununu oy…Durun!buldum!Buldum,Khurmal ormanı ateşe verelim!Bu onun hakkından gelir!
Khurmal:-Harika Bagurz.Ve eğer biz hayatta kalabilirsek…Bu onu durduramaz.Biz başka bir gezegene ulaşabilirsek,bizi orada da bulur.O herif delinin teki,kafayı üşütmüş.
Bagurz:Shhh!Onu kızdıracaksın!
HAHAHAHAH (Khurmal yüksek sesle güler)
Khurmal:-“Onu kızdırmak” mı? Harikasın Bagurz.Kes sesini yoksa seni kendi ellerimle öldüreceğim.
Ormanın ilerisindeki nehre varmadan önce…
Khurmal:-Dantooine.Bu fiyasko aylardır aklımın ucundan bile geçmemişti.
Krashnak:-Zorlukla hatırlıyorum.Çoğunda deathsticklerle sayesinde kafam iyiydi…
Khurmal:-Çok iyi korunan jedi hazineleri ve başlarında bir kaç asker vardı buna rağmen bizim gibi kelle avcılarını tutan adamların oraya saldırıp paylarına düşeni almaya cesareti yoktu..Hatırlamaya başladın mı?
Krashnak:-Oh eveet!Şimdi hatırladım!O gün iyi iş çıkarmıştık tam bir kıyım!
Khurmal:-Bir sürü rehine almıştık,Jedilerin kısa sürede hazineleri teslim edeceğini düşünerek beklemeye başlamıştık…
Krashnak:-Bir sure sonra delirmenin eşiğine gelmiştik.
Bagurz:-Hey oarada bir kız yok muydu,Khurmal?Hatırlar gibiyim..
Khurmal:-Evet Bagurz bir kız…
Bagurz:-Evet,evet.Sürekli üzerine gidiyordun,o da seni tersleyip duruyordu .Ve en sonunda dedin ki..”-Sanırım o zaman seni vurmak zorundayım.”Oh çok vahşiydin ,dostum.Harikaydı!Onu ve bir kaçını hizaya dizmiştik ,değil mi?
Khurmal:-Evet Bagurz yeter artık,unut bunu tamam mı?

Bagurz:-Unutmak mı?Nasıl unutabilirim?Ödleri patlamıştı!Tam bir kargaşaydı!Ve blasterleri onlara doğrulttuğumuzda suratlarındaki ifade,blasterlerin boş olduğunu anladıklarında rahatlamaları…
Krashnak:-Her gün ,bazen günde 2 ya da 3 kez,ondan sonraki günler hiç sıkılmamıştık!*Blasterleri rehinlere doğrultup onlara yaptığı korkunç şakadan bahsederek*Ve ona yaptığın diğer şeyler çok ilginçti!
Bagurz:-Ve sonra her şey mahvoldu!On üç gün sonra bizi indirmek için cumhuriyet müdahale etti,birdenbire.Kimdi o askerler?Delta Squad mı?Alfa birliği mi?O karışıklıktan tek parça kurtulduğuma inanamıyorum!Khurmal bana ordan nasıl kurtulduğunu hiç anlatmadın.
Khurmal:-Çok kolay oldu Bagurz normal Clonelerden birini öldürüp zırhını üzerime geçirdim...Kaskını alacak zamanım olmadığından başımı eğip koşmaya başladım…Bir an dışında…Clonelerden biri beni gördü beni vurmaya kalktı ve sonra VJUNNN!!! Zırhında ufak ama onu öldürmeye yetecek bir delik olduğunu gördüm,ne olduğunu bile anlamamıştım…Hayır! o ordaydı operasyonda 5 ay önce yarın…
Khurmal,Bgurz ve Krashnak adlı 3 kelle avcısı bundan sonra nehrin üzerinden stap denilen speederlerin yardımıyla gitmeye karar verdiler…Fazla uzaklaşamamışlardı ki…
Krashnak:-Hah bakalım o pislik bu kez bizi yakalayabilicek mi?
O sırada hem Krashnak’ın speeder’ini hem de kendini ortadan 2 ye ayıran bir alet belirdi suyun altında bir vibroblade…Bagurz ve Khurmal kıyıya çıktılar hemen anlaşılan bir şeyi tartışıyorlardı…
Bagurz:-Hepsi şu Dantooine olayı yüzünden!Benim fikrim bile değildi.
Khurmal:-Kimse kimseye zorla birşey yaptırmadı!Kendine gel!
Bagurz:-Beni sen zorladın Murglark çocuğu!Sen yaptırdın!Sen yaptırdın!Belki seni öldürürsem yaşamama izin verir!Evet işte bu!
VIICIV VICIV!!!
Ama Khurmal önce davranmış,Bagurz’u blasteriyle vurmuştu…Sonra koşmaya kıyıdan ne kadar uzaklaştığını bilmiyordu saatler boyunca koştu,bu koşudan sonra Cumhuriyet’e teslim olmanın bile ondan iyi olacağını düşündü…Sonunda bir uçurumun dibinde durdu…
Khurmal:-Uh oh.*buraya varmanın yorgunluğu ile *
Jaden:-Uh oh doğru.*yanına yaklaşırken*Nedenini merak ediyor musun
Khurmal:-Ta…Tabiki.
Jaden:-O sıralarda galakside gücün benim için belirlediği yoldan gitmeye çalışan bir gezgindim…O günlerde yolum Dantooine’e düşmüştü…Doğrusu benimle güç aracılığıyla bağlantı kuran daha sonra siz oraya geldiğinizde güçten kesilmiş bir ‘kız’ da dahil…
Khurmal:-Ah
Jaden:-Evet.onu her gün öldürecekmiş gibi yaptın,daha değil derdin ve ondan faydalanırdın…Onu bulduğumda ölmek üzereydi…Kelle avcıları ve delta kommandoları arasında çıkan çatışmada vurulmuştu…Hayatı sevgi ve merhamet üzerine kurulmuş biri,senin ona yaptıklarını anlattı…

Khurmal:-Ama onu ben öldürmedim.
Jaden:-Daha kötüsünü yaptın !Daha fazlasını!İçinde sana karşı merhamet kalmayana dek şu oyuna devam ettin.Bana söz ver dedi benim çektiğim acıları çekmeleri için söz ver.Ve ölmeden son duyduğu ‘Söz veriyorum’ oldu.Onun içindeki merhameti yokettin benden de kesinlikle merhamet bekleme,işte bu olayın 5.ci ayında seni yakaladım…
Khurmal:-Ama unutuyorsun,beni bugün öldüremezsin ay dönümü yarın.
Jaden:-Zaman farkını unutuyorsun Khurmal.Dantooine’de şu an yarın.*saberini açar*
Khurmal:- Ne kadar aptalım.Yani şimdi sözünü yerine getirmek için beni öldüreceksin.Bu seni çok mutlu edecek,öyle değil mi?Saber’indan geçecek kellem.Evet…Yapmak istediğim en son şey*Blasterini çıkardı başına dayadı*…seni mutlu etmek*ve ateş etti…*
Khurmal’ın cansız bedeni uçurumdan aşağı doğru düşerken,Jaden başka düşünceler içindeydi…
“Hayır.Seni öldürmek beni mutlu etmez.Kazandığını düşünüyorsun.Tamam.Benim için farketmez.Çünkü can almak bana haz vermez.Çok az şey verir…Masumiyet dışında.Çünkü ona çok nadir rastlıyorum,ona değer vermeyi öğrendim.Ve sizing bildiğiniz tek şey …onu yok etmek.
REVENGER:-KoRR!!Hey KoRR!!Şu hareketi gördün mü dedim.Burdan epey uzakta gibisin…
KoRR:-Ben bir kaç ay önceki bir şeyi düşünüyordum..TDOF’taki arkadaşlarım olmadan önce olanları
REVENGER:-Geçmişi mi düşünüyordun ?
KoRR:-Aylar önce güçten kesilmiş bir kızı ve aylar sonra onun öcünü alan adamı.
REVENGER:-Sen miydin?
KoRR:-Benim gibi biri.Daha yalnız daha zalim.daha bir çok şey.Ama daha az aydınlık…neyse…
REVENGER:-Ben yatmaya gidiyorum…
KoRR:-Devam et benim için uzun bir gece olacağa benziyor…

SON
Kullanıcı profilini gör

Unutulmayan Sözler Yazar: RevaN
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Düşündürücü sözler
» Sevgi dolu sözler...
» AKILLI SÖZLER
» Recep İvedikten sözler
» Özür Mesajları Kategorisindeki Güzel Sözler